×
home Zabiegi Cennik Producenci i marki Galeria Certyfikaty O Klinice Raty Blog Kontakt

Produkty marki Noon Aesthetics in Clinic

Marka Noon Aesthetics In Clinic ma do zaoferowania leczenie skóry bez typowych skutków ubocznych, takich jak podrażnienie, pieczenie, zaczerwienienie i nieprzyjemne odczucia. Jest to rezultatem zastosowania technologii DermShield™, która dodatkowo umożliwiła Noon Aesthetics opracowanie farmaceutycznej linii produktów do pielęgnacji skóry, która zawiera składniki aktywne o przełomowo wysokim stężeniu.

Noon Aesthetics In Clinic to profesjonalne produkty przeznaczone do zabiegów gabinetowych, takie jak peelingi, ampułki i maski.

Zastosowanie certyfikowanych składników najwyższej jakości oraz bezkompromisowe przestrzeganie precyzyjnych stężeń, dodatkowo pozwala klientom firmy cieszyć się najbardziej obiecującymi wynikami dostępnymi obecnie w dziedzinie pielęgnacji skóry. Z gabinetowej linii produktów Noon mogą korzystać wyłącznie przeszkoleni specjaliści, lekarze, kosmetolodzy lub personel pracujący pod ich nadzorem.

“NOON” to starożytna filozoficzna zasada opisująca „pierwotne wody”, które, jak się uważa, stanowią źródło wszystkiego, co istnieje na świecie i potencjalne, naturalne dobro skryte we wszystkim, co nas otacza. To wierzenie stanowi rdzeń działalności marki, wpływając na wszystkie produkty, technologie, procesy, partnerów i wiele innych.

Marka NOON Aesthetics – Professional Skin Care działa w przekonaniu, że jakość, doskonałość i profesjonalizm – w połączeniu z wiodącymi w branży innowacjami i technologią – prowadzą do imponujących wyników i doskonałej kondycji skóry. Mając to na uwadze, z powodzeniem opracowuje i produkuje unikalne i wydajne produkty estetyczne do pielęgnacji skóry – a wszystko to przy zachowaniu najwyższej jakości na każdym etapie produkcji. Oferuje tylko najlepsze rezultaty zarówno dla profesjonalistów, jak i ich pacjentów.

Tym, co wyróżnia produkty NOON Aesthetics, jest możliwość zaoferowania najbardziej skutecznego leczenia skóry bez typowych skutków ubocznych, takich jak podrażnienie, pieczenie, zaczerwienienie i nieprzyjemne odczucia. Jest to rezultatem zastosowania technologii DermShield™, która dodatkowo umożliwiła NOON Aesthetics opracowanie farmaceutycznej linii produktów do pielęgnacji skóry, która zawiera składniki aktywne o przełomowo wysokim stężeniu.

W tym kontekście, NOON Aesthetics triumfalnie dostarcza innowacyjne rozwiązania i imponujące wyniki w zwalczaniu różnych problemów skórnych, takich jak starzenie się skóry, hiperpigmentacja, uszkodzenie spowodowane przez słońce, utrata elastyczności, wypryski, przebarwienia, łojotok i inne – bez typowych skutków ubocznych.

Zastosowanie certyfikowanych składników najwyższej jakości oraz bezkompromisowe przestrzeganie precyzyjnych stężeń, dodatkowo pozwala klientom firmy cieszyć się najbardziej obiecującymi wynikami dostępnymi obecnie w dziedzinie pielęgnacji skóry.

Z gabinetowej linii produktów NOON mogą korzystać wyłącznie przeszkoleni specjaliści, lekarze, kosmetolodzy lub personel pracujący pod ich nadzorem.

Innowacyjna technologia DermShield™ pozwala NOON Aesthetics™ na opracowanie farmaceutycznej linii produktów do pielęgnacji skóry, która zawiera składniki aktywne o przełomowo wysokim stężeniu bez typowych skutków ubocznych, takich jak podrażnienie, pieczenie, zaczerwienienie i nieprzyjemne odczucia. Razem z NOON Aesthetics zapewniamy imponujące rezultaty w leczeniu starzenia się skóry, przebarwień, uszkodzeń słonecznych i utraty elastyczności, wyprysków, trądziku, łojotoku i innych problemów skórnych. Gama produktów NOON zawiera ponad 40 profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji skóry do użytku w gabinetach kosmetycznych jaki i pielęgnacji domowej, np. po zakończonej terapii.

PARACEUTICAL

Produkty o działaniu terapeutycznym, opracowane w celu zapewnienia silnego i skutecznego leczenia różnych chorób skóry. Produkty w tej kategorii obejmują wysokie stężenia składników aktywnych, ale bez typowych skutków ubocznych, takich jak podrażnienie, pieczenie, zaczerwienienie i nieprzyjemne odczucia podczas użytkowania.

ESSENTIAL

Produkty wspierające i ochronne o działaniu terapeutycznym, które wspomagają i chronią skórę przed szkodliwymi czynnikami, przyczyniającymi się do pojawienia się uszkodzonej skóry, takimi jak zanieczyszczenie powietrza, ekspozycja na słońce i promieniowanie UVA i UVB, stres, niezrównoważona dieta itp. Produkty te prowadzą do uzyskania promiennej i zdrowej skóry twarzy.

IN CLINIC

Profesjonalne produkty przeznaczone do zabiegów gabinetowych, takie jak peelingi, ampułki i maski.

Lacto-10

Lacto-10- to jedyny w swoim rodzaju krem, który przyspiesza odmładzanie skóry, na nowo definiując jej strukturę, poprawiając jej koloryt i poziom nawilżenia. Dodatek DermShield™ i 10% Kwasu Mlekowego (pH 3.5), pozwala na stosowanie kremu przy wszystkich rodzajach skóry, o każdej porze roku i bez typowych podrażnień związanych zazwyczaj ze stosowaniem alfa-hydroksykwasów (AHA). Beztłuszczowy, łatwo przyswajalny i doskonały dla wszystkich rodzajów skóry.

Lacto-10:
• Hamuje powstawanie zmarszczek i linii mimicznych 
• Stymuluje złuszczanie komórek i regenerację naskórka 
• Naprawia foto-uszkodzenia i zapobiega ich gromadzeniu się 
• Zwiększa gęstość i elastyczność skóry 
• Pomaga walczyć z przebarwieniami i hiperpigmentacją
• Wyjątkowo bezpieczny w stosowaniu w okolicach oczu 
• Współgra z innymi preparatami kosmetycznymi lub maściami leczniczymi.

LactoCeramide-15

LactoCeramide-15 – jest szczególnie aktywnym preparatem przeciwstarzeniowym, który opiera się na kombinacji 15% Kwasu Mlekowego i ceramidów typu 2,3,6. Efektywne połączenie kwasów AHA i DermShield™, pozwala na stosowanie kremu przy każdym rodzaju skóry, na całej powierzchni skóry, nie powodując podrażnień. Kwas Mlekowy stymuluje i regeneruje skórę, zapewniając znaczną poprawę jej struktury i poziomu nawilżenia. Dodatkowo eliminuje niedoskonałości i wpływa na zwiększenie gęstości i elastyczności skóry.Ceramidy 2,3,6 są doskonałą kopią lipidów znajdujących się w górnej warstwie skóry i w ten sposób pomagają usunąć ubytki w Stratum Corneum, tworząc zdrową warstwę odporną na uszkodzenia.

LactoCeramide-15:
• Stymuluje regenerację skóry
• Znacząco redukuje linie mimiczne i zmarszczki
• Poprawia zatrzymywanie wody i funkcje ochronne naskórka
• Zwiększa gęstość i elastyczność skóry
• Powoduje blednięcie plam i hamuje rozwój hiperpigmentacji
• Doskonale współgra w jednej terapii z innymi preparatami kosmetycznymi i maściami leczniczymi.

Retinol Charisma

Retinol Charisma – jest przeciwstarzeniowym wzmacniaczem skóry, który odmładza, ujędrnia, rozjaśnia i redukuje drobne zmarszczki. Poprawia strukturę i koloryt skóry. Produkt ten jest dostępny w trzech stężeniach: Retinol Charisma Delicate 0.3%, Retinol Charisma Intense 1% i Retinol Charisma Plus 1.6% z DermShield™. Retinol Charisma jest odpowiedni dla wszystkich typów skóry.

Aktywne składniki Retinol Charisma:
• Retinol – najsilniejszy „przeciwstarzeniowy” składnik korekcyjny. Retinol wygładza strukturę skóry, redukuje drobne zmarszczki, walczy ze starzeniem się skóry, wspomaga wybielanie, reguluje wydzielanie sebum, ułatwia rekonstrukcję skóry i ją ujędrnia. Regularne stosowanie retinoidów w znacznym stopniu przyczynia się do poprawy jakości skóry, odwraca procesy starzenia i stymuluje jej odnowę. Skuteczne leczenie foto-uszkodzeń wymaga konsekwentnego stosowania retinoidów. Stosowanie produktów Retinol z dodatkiem DermShield™ minimalizuje wrażliwość na światło słoneczne.
• Oligopeptyd-68 – innowacyjny i unikalny preparat wybielający, który zmniejsza widoczność ciemnych plam i przebarwień skóry.
• Wyciąg z szarotki alpejskiej – Kwas leontopodowy, odkryty po raz pierwszy w szarotce alpejskiej, posiada wyjątkowe właściwości przeciwutleniające, wyłapujące rodniki i chroniące naskórek. Znacznie zwiększa poziom kluczowych białek, które pomagają tworzyć i wzmacniają ochronną “barierę komórkową” przed uszkodzeniami spowodowanymi przez promieniowanie UV i innymi czynnikami zewnętrznymi.
• Emulsja Perfluorowęglowodorowa – silnie działający system dostarczania tlenu bez zawartości ROS! Klinicznie wykazano, że jest to sztuczny tlen poprawiający dotlenienie tkanek, dzięki czemu może działać na uszkodzoną skórę i odwracać oznaki starzenia się.

Double White

Double White – zawiera połączenie Vit C Serum 11S (11% stabilna pochodna witaminy C), Azelaic 20 (20% Kwas Azaleinowy + 5% Alfa-Arbutyny). Ta silna mieszanka środków wybielających pomaga zredukować przebarwienia, wyrównuje koloryt skóry i chroni strukturę skóry przed wolnymi rodnikami. Dodatek DermShield™ pozwala na stosowanie tego kremu bez typowych efektów ubocznych (np. pieczenie, swędzenie, itp.).

Aktywne składniki wybielające i rozjaśniające zawarte w Double White:
• A: 5% Glukozyd Ascorbylu jest naturalną rozpuszczalną w wodzie witaminą C (Kwas Askorbinowy) stabilizowaną glukozą. Takie połączenie pozwala na osiągnięcie korzyści płynących z zastosowania witaminy C w sposób wygodny i skuteczny. Glukozyd Ascorbylu zapobiega przebarwieniu skóry poprzez tłumienie syntezy melaniny w melanocytach. Ponadto posiada zdolność do zmniejszenia ilości wcześniej istniejącej melaniny, co skutkuje jaśniejszą pigmentacją skóry. Kompleksowe rozwiązanie rozjaśniające skórę stosuje się nie tylko do redukcji przebarwień, ale również do rozpromieniania skóry o matowym wyglądzie i odwracania skutków starzenia. Glukozyd Ascorbylu jest hydrofilowym antyoksydantem, który działa w warstwie naskórka.
• A: 6% Tetraizopalmitynian Ascorbylu jest rozpuszczalną w oleju pochodną witaminy C. Wspomaga syntezę kolagenu i hamuje peroksydację lipidów oraz starzenie się skóry. Ze względu na swoje właściwości obronne, tetraizopalmitynian ascorbylu chroni komórkowe DNA przed uszkodzeniami spowodowanymi promieniowaniem UVB. Jest stabilny w wysokich temperaturach i ma dobrą rozpuszczalność w olejach. Tetraizopalmitynian askorbylu jest lipofilowym przeciwutleniaczem, który działa w warstwie skóry właściwej.
• B: 20% Kwas Azelainowyw szczególnie wysokim stężeniu, w połączeniu z DermShield™, zapewnia intensywne rozjaśnienie bez typowego podrażnienia związanego ze stosowaniem kwasu azelainowego. Zapewnia złuszczanie i regenerację skóry.
• B: 5% Alfa-Arbutyna – jeden z najbardziej stabilnych i skutecznych wybielających komponentów dostępnych w celu promowania jaśniejszego, bardziej równomiernego kolorytu wszystkich rodzajów skóry, który stanowi niezwykłe ułatwienie w dążeniu do jaśniejszej skóry.

Vit C Serum 11S

Vit C Serum 11S – zawiera wysokie stężenie stabilnych pochodnych witaminy C. Ta innowacyjna formuła przeciwstarzeniowa zapewnia głęboką przepuszczalność warstwy skóry. Stężenie 11% witaminy C (stabilne pochodne) pozwala na uzyskanie silnych zdolności rozjaśniających, przy jednoczesnym zwalczaniu wolnych rodników i wzmacnianiu naczyń włosowatych. Vit C Serum 11S poprawia produkcję włókien kolagenowych i zwiększa stężenie fibroblastów typu NB1RGB (komórek budujących macierz skórną). Drastycznie hamuje aktywność dwóch enzymów rozpuszczających kolagen (MMP-2 i MMP-9).

Aktywne skladniki Vit C Serum 11S:
•  Ascorbylu (6%) jest rozpuszczalną w oleju pochodną witaminy C. Przeznaczony jest do ochrony i odmładzania foto-starzejącej się skóry, wspomaga syntezę kolagenu, hamuje peroksydację lipidów i starzenie się skóry (jest przeciwutleniaczem). Ze względu na swoje właściwości obronne, 
tetraizopalmitynian ascorbylu chroni DNA przed uszkodzeniami spowodowanymi promieniowaniem UV. Jest stabilny w wysokich temperaturach i ma dobrą przepuszczalność przez skórę.
• Glukozyd Ascorbylu (5%) jest naturalną rozpuszczalną w wodzie pochodną witaminy C, stabilizowaną glukozą, która pozwala na wygodne i skuteczne stosowanie właściwości witaminy C. Glukozyd ascorbylu zapobiega przebarwieniom skóry poprzez tłumienie syntezy melaniny w melanocytach. Ma również możliwość zmiany koloru wcześniej istniejącej melaniny, co skutkuje jaśniejszym kolorytem skóry. Kompleksowe rozwiązania rozjaśniające skórę stosowane są nie tylko do wybielania, ale także do rozpromieniania skóry o matowym wyglądzie i odwracania skutków starzenia się.
• Wyciąg z planktonu – wyciąg z glonów Scenedesmus, fitoplankton (mikroalga) – mikroorganizm o morfologicznej i barwnikowej odporności na napromieniowanie, który chroni skórę przed ekstremalnymi temperaturami.

Double Fight

Double Fight jest połączeniem dwóch produktów: A: Intensive Hydrogel (10% Kwas Mlekowy + 2% Kwas Salicylowy) i B: Azelaic 20 (Kwas Azelainowy 20% + 5% Alfa-Arbutyna), obu zawierających DermShield™. Dodatek DermShield™ chroni skórę przed typowymi podrażnieniami spowodowanymi przez kwasy, a także pozwala na codzienne i intensywne, długotrwałe stosowanie, przez cały rok. Produkt jest przeznaczony i zalecany do stosowania dla osób o ciemnej karnacji. To wysoce aktywne połączenie składników znacząco poprawia jakość i strukturę problematycznej skóry, łagodzi jej stany zapalne i eliminuje nadmiar bakterii.Double Fight jest więc odpowiedni do leczenia wielu schorzeń skóry, korygując niedoskonałości, przynosząc poprawę struktury skóry, zmniejszając zaczerwienienie (stany zapalne przy trądziku i łojotoku), a także znacznie zmniejszając objawy takie jak zaskórniki, grudki i krosty (pryszcze). Double Fight zawiera również składniki wybielające, które leczą i zapobiegają hiperpigmentacji potrądzikowej.

Aktywne składniki Double Fight:
• A: Intensive Hydrogel: 10% kwasu mlekowego (AHA) + 2% kwasu salicylowego (BHA) – oba mają działanie złuszczające (peeling), w celu wygładzenia tekstury skóry i przyspieszenia gojenia się wyprysków. Oba kwasy regulują poziom pH, a tym samym ograniczają działanie bakterii. Kwas salicylowy ma znaczące właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne, które są idealne do oczyszczania i łagodzenia problematycznej skóry. Formuła ta zawiera 100% naturalnego kwasu salicylowego, co poprawia tolerancję i wydajność.
• B: 20% Kwas Azelainowy jest znanym środkiem przeciwbakteryjnym. który walczy ze wszystkimi rodzajami bakterii, które przyczyniają się do powstania grudek i krost (pryszczy). 
Jego skuteczność wzrasta z upływem czasu stosowania, z uwagi 
na fakt, że bakterie nie są w stanie się na niego uodpornić. Po długich okresach sukcesywnego użytkowania jego skuteczność przekracza nawet skuteczność antybiotyków. Dodatkowo, zmniejsza stężenie hormonu odpowiedzialnego za wydzielanie oleju w skórze. Działa również jako preparat złuszczający, który wspomaga odmłodzenie skóry, poprawia jej strukturę, pomaga leczyć zmiany potrądzikowe i rozjaśnia hiperpigmentację.
• B: 5% Alfa-Arbutyna jest rozjaśniaczem skóry, który leczy brązowo-fioletowe ślady po trądziku, i zapobiega powstawaniu hiperpigmentacji w zmianach chorobowych.

AcNo Solution 

DoubAcNo Solution – jest skoncentrowanym i skutecznym preparatem stosowanym w leczeniu skóry problematycznej i podrażnionej dzięki redukowaniu chorobotwórczego obciążenia bakteryjnego, produkcję sebum i stanów zapalnych (zaczerwienienie i podrażnienie).

Aktywne składniki AcNo Solution:
• 4% Niacinamid – prowitamina, która znacznie ogranicza wydzielanie sebum. Posiada silne właściwości przeciwzapalne i antybakteryjne, może oferować opcję leczenia bez ryzyka wystąpienia oporności bakteryjnej lub innych skutków ubocznych.
• Emulsja Perfluorowęglowodorowa – środek, dzięki któremu dochodzi do uwalniania tlenu do tkanek. Bakterie beztlenowe, takie jak Propionibacterium acnes (Cutibacterium acnes), rozmnażają się w skórze w warunkach niedostatecznego natlenienia, takich jak zatkane pory. Stworzenie natlenionego środowiska jest idealne w walce z trądzikiem, bakterią beztlenową.
• Oligopeptyd-10 – opatentowany peptyd przeciwdrobnoustrojowy, który wykazuje doskonałe działanie przeciwko bakterii Propionibacterium acnes (Cutibacterium acnes) i może zastąpić antybiotyki w długotrwałym leczeniu trądziku.
• Avena Sativa Extract – ekstrakt z dzikiego owsa. Zwalcza stany zapalne, obniżając poziom cytokin zapalnych, które są chemikaliami układu odpornościowego

AcNo Complex 

AcNo Complex – to skoncentrowana i skuteczna mieszanka środków przeciwzapalnych, stosowana w leczeniu podrażnionej i problematycznej skóry oraz do regulowania nadmiernej produkcji sebum.

Zalety stosowania AcNo Complex:
• Zmniejszenie zaczerwienienia i zmian skórnych 
• Redukcja produkcji sebum 
• Obniżenie proliferacji bakterii
• Nawilżenie i wygładzenie skóry

Aktywne składniki AcNo Complex:
• 6% Niacinamid – składnik, który znacznie zmniejsza wydzielanie sebum i ma silne właściwości przeciwzapalne i bakteriobójcze.
• Glicyryzynian Dipotasowy – środek przeciwzapalny pozyskiwany z korzenia lukrecji. Badania wykazały, że pomaga on zmniejszyć zaczerwienienie i podrażnienia związane z różnymi chorobami skóry, takimi jak trądzik pospolity i różowaty, łuszczyca i niektóre rodzaje zapalenia skóry. 
• Oligopeptyd-10 – opatentowany peptyd przeciwdrobnoustrojowy, który wykazuje doskonałe działanie przeciwko bakterii Propionibacterium acnes (Cutibacterium acnes) i może zastąpić antybiotyki w długotrwałym leczeniu trądziku.
• Kompleks ekstraktów roślinnych (Ekstrakt z otrąb ryżowych, Ekstrakt z żywicy kadzidłowca) – do zwalczania stanów zapalnych. 
• Sód PCA – naturalny komponent NMF (Natural Moisturizing Factor) – środek nawilżający

Azelaic Forte 25

Azelaic Forte 25 – działa leczniczo na różne stany skóry, dzięki swoim właściwościom antybakteryjnym, przeciwzapalnym i wybielającym, połączonym z eksfoliacją i regeneracją skóry. Nadaje się do leczenia nierównej skóry z grudkami i związanym z tym zaczerwienieniem (różowo-czerwone krosty / wysypka). Eliminuje nadmiar bakterii znacznie zmniejszając stan zapalny. Skuteczna kuracja konserwująca dla osób cierpiących na zmiany chorobowe związane z trądzikiem różowatym.Skutecznie leczy przebarwienia (Melanoderma) i nadaje się do długotrwałego stosowania jako środek rozjaśniający skórę (plamy soczewicowate, melasma, PIH, trądzik) przez cały rok.

Aktywne składniki Azelaic Forte 25:
• 25% Kwas Azelainowy – środek przeciwzapalny, antybakteryjny i złuszczający stosowany do usuwania nierówności, zmian chorobowych i obrzęków spowodowanych przez trądzik pospolity lub różowaty. Stosowany jako środek rozjaśniający skórę, który jest uważany za bezpieczny i wyjątkowo skuteczny do leczenia ciemniejszych typów skóry o każdej poprzez roku, ponieważ nie powoduje foto-wrażliwości skóry, a selektywnie wybiela tylko plamy hiperpigmentacyjne i nie wpływa na naturalnie ciemną karnację. Leczy i zapobiega hiperpigmentacji pozapalnej, która zazwyczaj pojawia się na zmianach trądzikowych u pacjentów z fototypem IV-VI (klasyfikacja Fitzpatricka dla skóry ciemnej). Dodanie DermShield™ pozwala na stosowanie tego niezwykle wysokiego i unikalnego stężenia kwasu azelainowego, bez podrażnień, które mu zazwyczaj towarzyszą.
• 5% Alfa-Arbutyna – niezwykle silny środek wybielający, który hamuje działanie i aktywność Tyrozynazy, enzymu utleniającego, odpowiedzialnego za produkcję melaniny. Skuteczny w leczeniu przebarwień we wszystkich typach skóry. Alfa-Arbutyna jest naturalną roślinną pochodną Hydrochinonu, która nie niesie żadnego ryzyka ani skutków ubocznych podczas długotrwałego stosowania.

HydroCalming & Vit Complex

HydroCalming & Vit Complex to skoncentrowana i skutecznie działająca mieszanka wyjątkowo efektywnych czynników nawilżających, ekstraktów ziołowych i witamin.

Zalety stosowania HydroCalming & Vit Complex:
• Poprawia poziom nawilżenia skóry 
• Zwiększa napięcie skóry 
• Odżywia skórę niezbędnymi witaminami 
• Nawilża i uspokaja skórę podczas serii peelingów

Aktywne składniki HydroCalming & Vit Complex:
• Hialuronian Sodu – kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej i bardzo wysokiej czystości, zapewniający głębokie nawilżenie. Jego silnie higroskopijne właściwości pozwalają na zatrzymanie wody na powierzchni skóry, pełniąc rolę zbiornika wodnego.
• Alteromonas Ferment Extract – doskonały środek nawilżający. Przywraca wydzielanie kwasu hialuronowego w starzejących się komórkach skóry, stymuluje syntezę lipidów, wspomaga połączenie skórno-naskórkowe i wywołuje wydzielanie filagryny w skórze.
• Aphanizomenon Flos-aquae Extract – słodkowodna, jednokomórkowa, niebieskozielona alga (cyjanofita) bogata w fikocyjaninę (PC), fotosyntetyczny pigment o właściwościach przeciwutleniających i przeciwzapalnych, który działa jak naturalny retinoid, wygładzając skórę bez niepożądanych efektów ubocznych. Pomaga utrzymać odpowiednie nawilżenie skóry i uwalnia naturalne czynniki nawilżające
• Glicyryzynian Dipotasowy – naturalny wyciąg z korzenia lukrecji. Jest bardzo pomocny przeciw podrażnieniom. Dzięki swoim właściwościom regulacji sebum, hamuje nadmierne uwalnianie lipidów skórnych przez gruczoły łojowe. 
• Wyciąg z arniki górskiej – ekstrakt z kwiatów rośliny arniki. Roślina arniki ma długą historię jako kwiat leczniczy w całej Europie. Wiele nazw, które były z nią kojarzone przez lata, takich jak “kwiat aniołów” i “kwiat energii”, świadczy o ogromnych właściwościach leczniczych rośliny. Preparaty pochodzenia roślinnego są stosowane jako przeciwutleniacze i inhibitory cytokin pro-zapalnych w leczeniu zaburzeń wywołanych stanami zapalnymi.
• Sód PCA – naturalny składnik NMF (Natural Moisturizing Factor). Sód PCA jest uważany za naturalny środek pochłaniający wilgoć ze względu na fakt, że jest niezwykle chłonny i może pomieścić wielokrotność swojej wagi w wodzie, przyczyniając się w ten sposób do zmniejszenia utraty wilgoci poprzez odparowanie (przezskórna utrata wody).

Reform Eye Cream

Reform Eye Cream – eliksir młodości na okolice oczu o wysokiej koncentracji unikalnych składników aktywnych pozwalających na niwelowanie defektów typowych dla okolicy oczu.

Zalety stosowania Reform Eye Cream:
• Redukcja zmarszczek
• Działanie antyoksydacyjne
• Rozjaśnienie cieni pod oczami
• Niwelowanie obrzęków
• Rozluźnienie napięcia mięśni, odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek mimicznych
• Eliminowanie oznak zmęczenia
• Łagodzenie podrażnienia i zaczerwienienia
• Uelastycznienie i wygładzenie delikatnej skóry wokół oczu

To unikalne składniki sprawiają, że Reform Eye Cream działa wielotorowo:
• Palmitoyl Tripeptide-5 – peptyd biomimetyczny stymulujący syntezę kolagenu, zapobiega wnikaniu toksycznych substancji w głąb skóry
• SYN-AKE – syntetyczny neuropeptyd będący pochodną jadu żmii, działa wygładzająco i rozluźniająco na mięśnie twarzy odpowiedzialne za pojawianie się zmarszczek mimicznych
• APP – amfifilowa forma witaminy C, o bardzo silnych właściwościach antyutleniających, chroni przed fotostarzeniem, redukuje hiperpigmentacje
• Wyciąg z alg brunatnych – kompleks polisacharydów uszczelniający naczynia krwionośne, redukujący cienie i niwelujący obrzęki w okolicy oczu
• Kompleks kofeinowy – wyciąg z ziaren kawy Arabica poprawiający krążenie, działa drenująco, eliminując oznaki zmęczenia i opuchliznę
• Organiczny olej kokosowy – redukujący cienie pod oczami, wygładza skórę nie podrażniając jej
• Woda rumiankowa – łagodzi podrażnioną skórę i zaczerwienienia, zapewnia nawilżenie i równowagę dla skóry suchej, pomaga utrzymać jej nawilżenie i elastyczność
• Pantenol – pomaga utrzymać nawilżenie i elastyczność skóry, działa przeciwzapalnie

Lift & Whitening Peptide Complex

Lift & Whitening Peptide Complex – to liftingująco – wybielająca skuteczna i wysoce skoncentrowana mieszanka peptydów.

Zalety stosowania Lift & Whitening Peptide Complex:
• Aktywuje wiele ścieżek odbudowy w skórze właściwej
• Znacząco zmniejsza głębokość zmarszczek
• Poprawia poziom nawilżenia i napięcie tkankowe skóry
• Poprawia poziom odżywienia i elastyczność skóry
• Zapewnia efekt wybielania skóry

Aktywne składniki Lift & Whitening Peptide Complex:
• Tripeptide-38 (Matrixyl Synthe’6TM) – Ta formuła zawiera wyjątkowo wysokie stężenie Matrixyl Synthe’6 i jest uważana za ujędrniający booster. Mimetyczny peptyd Matrikine, który stymuluje wypełnianie zmarszczek poprzez syntezę 6 głównych składników strukturalnych skóry właściwej. Dostarcza budulca poprzez stymulację syntezy sześciu głównych cząsteczek – kwasu hialuronowego, kolagenu I, III i IV, laminin i fibronektyny, znacząco ujędrniając skórę i wypełniając zmarszczki.
• Cyklotetrapeptyd-24 karboksylan aminocykloheksanu – unikalna struktura cykliczna, która przeciwdziała zmarszczkom i cienkim liniom. Jego unikalna konstrukcja jako inteligentnego i selektywnego peptydu naśladuje naturalne procesy komunikacji i naprawy skóry.
• Oligopeptyd-68 – innowacyjny i unikalny środek wybielający, który zmniejsza widoczność ciemnych plam i przebarwień skóry. 
• Chirata Extract – wyciąg z liści goryczki indyjskiej. Aktywuje komórki macierzyste pochodzenia tłuszczowego, promuje produkcję czynników wzrostu keratynocytów, zdolnych do stymulowania proliferacji keratynocytów w celu samo regeneracji cienkiego naskórka i poprawy wyglądu pomarszczonej skóry. Zapewnia poprawę wyglądu pionowych zmarszczek i zmniejszenie widoczności zmarszczek wokół ust.
• Hialuronian Sodu  – kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej oraz bardzo wysokiej czystości, zapewniający głębokie nawilżenie. Silne właściwości higroskopijne hialuronianu sodu pozwalają na zatrzymywanie wody na powierzchni skóry, pełniąc rolę zbiornika wodnego.
• Sód PCA – naturalny składnik NMF (Natural Moisturizing Factor). Sód PCA wyjątkowo silnie chłonie wodę i może pomieścić kilkukrotność swojego ciężaru w wodzie, pomagając w ten sposób zmniejszyć utratę wilgoci przez odparowanie (przezskórna utrata wody).

In-Depth Filler Cream

In-Depth Filler Cream – Wypełniacz zmarszczek, In-Depth Filler Cream, z siłą połączonych w walce przeciwko starzeniu składników, w sposób udowodniony redukuje widoczność zmarszczek. In-Depth Filler Cream wygładza skórę i przynosi ulgę, a także pozostawia ją głęboko nawilżoną, elastyczną i ujędrnioną.

Aktywne składniki In-Depth Filler Cream:
• Palmitoyl Hexapeptide-14 – matrikino-biomimetyczny peptyd o działaniu przeciwstarzeniowym. Aktywuje wiele ścieżek odbudowy, w tym: biosyntezę kolagenu, proliferację fibroblastów i hamowanie destruktywnych metaloproteinaz macierzy. Widoczne efekty obejmują redukcję linii mimicznych i zmarszczek w połączeniu z poprawą elastyczności skóry.
• Palmitoyl Tripeptide-38 (MATRIXYL synthe’6TM) – matrikino-biomimetyczny peptyd, który stymuluje syntezę 6 cząsteczek macierzy i wypełnianie zmarszczek.
• Palmitoyl Isoleucyna – aminokwas egzogenny, znany ze zdolności do wspomagania naprawy tkanek. Działa jak wypełniacz, pobudzając funkcjonalność adipocytów i zapobiega ich starzeniu się w komórki MAD. Zwiększa dynamiczne interakcje pomiędzy fibroblastami a matrycą skórną. Działanie przeciwutleniające.
• Alteromonas Ferment Extract – doskonały komponent nawilżający. Alteromonas Ferment Extract przywraca wydzielanie kwasu hialuronowego w starzejących się komórkach skóry, stymuluje syntezę lipidów, wspomaga połączenie skórnonaskórkowe i wywołuje wydzielanie filagryny w skórze. Pomaga utrzymać optymalne funkcjonowanie bariery skórnej i posiada doskonałe właściwości nawilżające, dzięki działaniu na naturalne czynniki nawilżające, a synteza lipidów pozytywnie wpływa na funkcje bariery skórnej.
• Swertia Chirata Extract – innowacyjny wyciąg z liści goryczki indyjskiej, który został opracowany z myślą o odmłodzeniu i zagęszczeniu skóry. Wykazano, że zmniejsza widoczność pionowych zmarszczek wokół ust, a także przemieszczanie się szminki o 50% w zaledwie 28 dni!
• Hialuronian Sodu – kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej i bardzo wysokiej czystości, zapewniający głębokie nawilżenie. Jego silnie higroskopijne właściwości pozwalają na zatrzymanie wody na powierzchni skóry, pełniąc rolę zbiornika wodnego.

In-Depth Filler Serum

In-Depth Filler Serum – to wysoce skuteczna kuracja przeciwzmarszczkowa. Poprawia gęstość, jędrność i elastyczność skóry, jednocześnie zapewniając jej nawilżenie i blask. Bardzo dobrze nadaje się do wspomagania procesów odbudowy skóry w połączeniu z zabiegami stymulacji skóry (zabiegi estetyczne takie jak Peelingi, Mikro-nakłuwanie, RF, Lasery).

Aktywne składniki In-Depth Filler Serum:
• MG6P – zawierający 6-fosforan metylo-glukozydu (MG6P), prolinę aminokwasów i lizynę oraz dodatek jonów miedzi w celu poprawy syntezy włókien ECM. MC6P jest nowym źródłem bioenergii dla fibroblastów, które reaktywują produkcję kolagenu i elastyny. Prolina i lizyna są aminokwasami egzogennymi, które są potrzebne do syntezy kolagenu i elastyny, a miedź jest współczynnikiem Lysyl-Oksydazy.
• Tetradecyl Aminobutyroylvalylaminobutyric Urea Trifluoroacetate (TAUT) – trójpeptyd pobudzający produkcję kwasu hialuronowego, co prowadzi do widocznego efektu re-modelingu i ujędrnienia skóry.
• Xylinum (czarna herbata) Ferment – produkt fermentacji słodkiej czarnej herbaty, który zapewnia ochronne działanie ECM. Xylinum Black Tea Ferment zmniejsza gliferację włókien elastyny i tym samym poprawia miękkość skóry.
• Hialuronian sodu – kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej i bardzo wysokiej czystości, zapewniający głębokie nawilżenie. Jego silnie higroskopijne właściwości pozwalają na zatrzymanie wody na powierzchni skóry, pełniąc rolę zbiornika wodnego.
• Wyciąg z arniki górskiej – środek przeciwzapalny i łagodzący. Arnika pomaga w łagodzeniu bólu i obrzęku związanego z ablacją skóry.
• Sód PCA – naturalny składnik NMF (Natural Moisturizing Factor). Sód PCA jest uważany za naturalny środek pochłaniający wilgoć ze względu na fakt, że jest niezwykle chłonny i może pomieścić wielokrotność swojej wagi w wodzie, przyczyniając się w ten sposób do zmniejszenia utraty wilgoci poprzez odparowanie (TEWL)

Igloo Moist 24/7 

Igloo Moist 24/7 – posiada właściwości uspokajające i przeciwzapalne dzięki połączeniu silnych środków łagodzących. Nadaje się do stosowania na dzień i na noc jako uniwersalny lekki krem nawilżający i jest idealny dla skóry wrażliwej lub podrażnionej. W oparciu o zaawansowaną technologię chłodzenia, krem działa łagodząco i chłodząco, jednocześnie nawilżając i uspokajając skórę, poprawiając jej elastyczność i jędrność oraz opóźniając pojawienie się oznak starzenia. Igloo Moist 24/7 to także doskonałe rozwiązanie dla wspomagania i nawilżania problematycznej skóry. Nadaje się dla wszystkich grup wiekowych.

Aktywne składniki Igloo Moist 24/7: 

• Avena Sativa Extract – ekstrakt z dzikiego owsa – łagodzi, wygładza i odżywia skórę. Zalecany dla wszystkich rodzajów skóry, a zwłaszcza dla skóry wrażliwej oraz skóry suchej i łuszczącej się.
• Palmitoyl Tetrapeptide 7 – skuteczny peptyd, który umożliwia lepszą tolerancję skóry na działanie promieni słonecznych, zanieczyszczeń i drażniących substancji chemicznych, regulując podstawowe wydzielanie IL-6 (Interleukin-6), cytokiny, która wpływa na stan zapalny, reguluje wzrost komórek, aktywację genów, proliferację i przetrwanie. IL-6 jest związany z naturalnym starzeniem się i starzeniem wywołanym przez promieniowanie UV (foto-uszkodzenie). W ten sposób Palmitoyl Tetrapeptyd 7 chroni również skórę przed przedwczesnym starzeniem się i spowalnia jego efekty.
• Hialuronian Sodu – kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej i bardzo wysokiej czystości, zapewniający głębokie nawilżenie. Jego silnie higroskopijne właściwości pozwalają na zatrzymanie wody na powierzchni skóry, pełniąc rolę zbiornika wodnego.
• MET & Menthyl PCA & Lactamide MEA – połączenie składników chłodzących, które aktywują receptory TRMP8 i wywołują odczucie chłodzenia

C-Cleanser Foam  

C-Cleanser Foam – Głęboko oczyszczająca formuła pianki C-Cleanser Foam usuwa nadmiar tłuszczu oraz zanieczyszczenia powierzchniowe, zapewniając czystą, miękką i elastyczną skórę. Nie zawiera SLS.

Aktywne składniki C-Cleanser Foam:

• Tetraizopalmitynian Askorbylu – rozpuszczalna w oleju pochodna witaminy C. Działa jako silny przeciwutleniacz i środek wybielający, posiadający zarówno właściwości przeciwtrądzikowe, jak i przeciwstarzeniowe.
• Medxtract Chamomile Distilled – woda z wyciągiem z kwiatów Chamomilla Recutita, uzyskiwana w procesie destylacji. Jest to delikatnie kojący hydrozol stosowany do odświeżania i kojenia skóry.

Cosmo Clear  

Cosmo Clear – nawilżająca emulsja myjąca z kwasem mlekowym, kwasem glikolowym oraz ekstraktem z wody rumiankowej. Zawiera DermShield™.

Micro-Soft 

Micro-Soft – mikroemulsja o konsystencji olejku do mycia twarzy i oczu na bazie olejków z orzechów macadamia, wyciągu z lawendy, wzbogacony w ekstrakty z bambusa, lotosu oraz białej lilii. Zawiera DermShield™.

TrioLift Mask 

TrioLift Mask – Maseczka TrioLift Mask to zaawansowana formuła przeciwstarzeniowa, która natychmiast liftinguje skórę. Zapewnia szybki efekt przeciwzmarszczkowy, jednocześnie nawilżając, wygładzając i kojąc skórę. Młodszy wygląd skóry zaledwie 5 minut po aplikacji!

Aktywne składniki TrioLift Mask:
• Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester – „peptyd łagodności”, to pierwszy kosmetyczny składnik aktywny, który działa jako przekaźnik zwrotny dla delikatności i komfortu. Stymuluje uwalnianie pro-endorfin, zapewniając ekscytujący efekt na skórze i hamuje skurcze mięśni odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek mimicznych
• Hydrolizowane białko sezamowe PG – propylometylosilanodiol – środek wygładzający nowej generacji. Dzięki wprowadzeniu nowego środka „napinającego” skóra jest wygładzona i uniesiona w mgnieniu oka. To nie tylko środek napinający o natychmiastowym działaniu, lecz także preparat zapewniający skórze prawdziwe nawilżenie
• Alantoina – aktywna ochrona skóry. Naturalnie wspomaga proces gojenia się skóry
• Masło Shea – koncentracja naturalnych witamin i kwasów tłuszczowych, oferujących skórze niezwykłe odżywienie i nawilżenie.

Igloo Mask 

Igloo Mask – koi, nawilża i chłodzi skórę, zapewniając długotrwały efekt świeżości. Ujędrnia i regeneruje zniszczoną skórę, nadając jej gładki i młodzieńczy wygląd.

Aktywne składniki Igloo Mask:
• MET & Menthyl PCA & Lactamide MEA – połączenie składników chłodzących, które aktywują receptory TRMP8 i wywołują uczucie chłodzenia.
• Ksylitol – 3D Hydration Hydraconcept, booster kwasu hialuronowego
• Wyciąg z kwiatów arniki – wspaniałe działanie kojące i właściwości lecznicze.
• Wyciąg z ziaren kawy Arabica – wspomaga krążenie krwi i prowadzi do zdrowej i doenergetyzowanej skóry, skutecznie zmniejszając obrzęk tkanek i opuchliznę.

MediClay Mask 

MediClay Mask – to maseczka oczyszczająca do skóry tłustej / problematycznej. MediClay Mask dezynfekuje, łagodzi zaczerwienienia, zwalcza „wypryski” i ogranicza proliferację bakterii.

Aktywne składniki MediClay Mask: 
• Kwas Oleanolowy – silny inhibitor komórkowych procesów zapalnych, jest głównym obrońcą komórek przed stresem oksydacyjnym. Hamuje 5-α reduktazę w celu zwalczania nadmiernego łojotoku i zmniejszenia wpływu testosteronu na skórę ze skłonnością do trądziku
• Kwas Nordihydrogwajaretowy (NDGA) – regulator wzrostu komórek, który hamuje nadmierne rogowacenie i zapalenie. Pomaga kontrolować rozwój bakterii
• Ekstrakt propolisu – przyspiesza proces gojenia się ran ze względu na jego właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne
• Ekstrakt z szałwii lekarskiej – zapobiega występowaniu infekcji skóry
• Alantoina – wygładza i leczy niedoskonałości
• Olejek z liści eukaliptusa – leczy infekcje skórne
• Siarka – zabija bakterie i wyciąga olej, co z kolei ogranicza zapychanie się porów.

MultiVit Sun Protector

MultiVit Sun Protector – to nowa generacja fotoochrony przed starzeniem się skóry dzięki zastosowaniu filtrów UV oraz witamin z grupy B, C, E. MultiVit Sun Protector skutecznie chroni skórę przed promieniami UVA/UVB i IR, które powodują uszkodzenia skóry o różnym podłożu.

MultiVit Sun Protector:
• Chroni przed promieniowaniem UVA/UVB/IR/ i światła widzialnego oraz wolnymi rodnikami 
• Zwiększa odporność komórek w warunkach stresu termicznego 
• Poprawia nawodnienie skóry 
• Zapobiega uszkodzeniom makrocząsteczek macierzy
Składniki aktywne MultiVit Sun Protector :
• Perły UV w kapsułkach – “okulary przeciwsłoneczne” dla skóry. Zapewniają ochronę skóry podczas gdy filtr UV nie wchodzi w bezpośredni kontakt z powierzchnią skóry. Perły UV w kapsułkach są odporne na uwalnianie się pod wpływem stresu termicznego. 
• Dwutlenki tytanu (Nano) – kompleksowa obrona przed słońcem. Skuteczne przeciwko promieniom UVA, UVB, światłu widzialnemu i podczerwieni, zapewniając nawet najbardziej wymagającej skórze pełną ochronę przeciwsłoneczną i najpiękniejszy blask. Dwutlenki tytanu (Nano) zapewniają wysoką ochronę przed starzeniem się skóry, minimalizują powstawanie zmarszczek i przebarwień skóry.
• Ektoina – wielozadaniowy składnik, który zmniejsza tworzenie poparzeń słonecznych i uszkodzeń spowodowanych promieniowaniem UVA. Działa również jako “zbiornik wilgoci”, aby zminimalizować utratę wody w suchej lub atopowej skórze.
• Witaminy C, E – przeciwutleniacze. 
• Niacinamid – substancja wybielająca, wspomagająca transfer melanosomów z melanocytów do keratynocytów. Występuje jako komponent różnych systemów biologicznych, a w szczególności kompleksu witaminy B3

Brush&Go™ for All Skin Types – Mineral Sun Protection Powder SPF 30 

Brush&Go™ zawiera transparentny puder mineralny zapewniający natychmiastową optymalną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA/UVB i IR oraz pomaga zapobiegać uszkodzeniom spowodowanym przez słońce, takim jak oparzenia słonecznei zaburzenia pigmentacji.

Zalety Brush&Go™:
• Może być stosowany przez kobiety, mężczyzn i dzieci (powyżej 6 miesiąca życia)
• Wykonany z 100% naturalnych minerałów
• Łatwy w użyciu zawsze i wszędzie
• Matowe wykończenie
• Nie zawiera talku
• Niewrażliwy na ciepło (można zostawić w nagrzanym aucie).
Brush&Go™ wyjątkowo wydajny – wystarcza na ponad 300 zastosowań! 

Połączenie tlenku cynku i dwutlenków tytanu w recepturze Brush&Go™ pełni funkcję osłony przed promieniami UVA / UVB i IR zawartymi w świetle słonecznym. Puder działa jak “mikrolusterka” odbijające promienie słoneczne. Minerały z Morza Martwego uwalniają przeciwstarzeniowe wolne rodniki, nawilżają, detoksykują i zmiękczają skórę, przywracając jej młodzieńczy blask.

Brush&Go TM for Oily and Problematic Skin – Mineral Sun Protection Powders SPF 30

Brush&Go™ zawiera transparentny puder mineralny zapewniający natychmiastową optymalną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA/UVB i IR oraz pomaga zapobiegać uszkodzeniom spowodowanym przez słońce, takim jak oparzenia słoneczne i zaburzenia pigmentacji.

Zalety Brush&Go™:
• Może być stosowany przez kobiety, mężczyzn i dzieci (powyżej 6 miesiąca życia)
• Wykonany z 100% naturalnych minerałów
• Łatwy w użyciu zawsze i wszędzie
• Matowe wykończenie
• Nie zawiera talku
• Niewrażliwy na ciepło (można zostawić w nagrzanym aucie)

Brush&Go™ wyjątkowo wydajny – wystarcza na ponad 300 zastosowań! 

Połączenie tlenku cynku i dwutlenków tytanu w recepturze Brush&Go™ pełni funkcję osłony przed promieniami UVA / UVB i IR zawartymi w świetle słonecznym. Puder działa jak “mikrolusterka” odbijające promienie słoneczne. Minerały z Morza Martwego uwalniająprzeciwstarzeniowe wolne rodniki, nawilżają, detoksykują i zmiękczają skórę, przywracając jej młodzieńczy blask.

Dodatkowe substancje aktywne zawarte w Brush&Go dla skóry tłustej i problematycznej:
• Olejek z drzewa herbacianego – olejek eteryczny pozyskiwany z australijskiej rośliny Melaleuca Alternifolia. Wykorzystywany głównie ze względu na jego właściwości przeciwdrobnoustrojowe, olejek herbaciany jest aktywnym składnikiem wielu preparatów stosowanych do leczenia infekcji skórnych. 
• Olejek z liści eukaliptusa – olejek eteryczny z dodatkiem środków antybakteryjnych i antyseptycznych. Bardzo efektywny w tłumieniu cytokin. Odpowiedni do długoterminowego leczenia stanów zapalnych. 
• Srebro – antybakteryjne działanie srebra jest znane od dawna i stosowane w różnorodny sposób. W medycynie najczęściej jest ono wykorzystywane w profilaktyce poparzeń i do dezynfekcji wody.

G-Peel 50 – Roztwór złuszczający skórę  pH 0,5

G-Peel 50 dedykowany szczególnie skórze wrażliwej, cienkiej, suchej, atopowej. Zalecany w terapiach dla pacjentówz trądzikiem różowatym. G-Peel 50 redukuje drobne linie, zmarszczki, uszkodzenia słoneczne i hiperpigmentację. Oddziaływuje na naskórek i skórę właściwą, zmniejsza spoistość korneocytów i zapobiega pogrubianiu warstwy rogowej. G-Peel 50 złuszcza skórę i stymuluje syntezę kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów w skórze.

Formuła G-Peel 50 zawiera 50% Kwas Glikolowy oraz DermShield™ czynnik przeciw podrażnieniom o klinicznie udowodnionym działaniu.

G-Peel 50 Nanoconstructed Gel – Nanostrukturalny żel tiksotropowy 50% Kwas Glikolowyz DermShield™ pH 0,6

Pomaga zmniejszyć nierówną teksturę skóry w przypadku skóry tłustej / problematycznej. Oddziaływuje na naskórek i skórę właściwą, zmniejsza spoistość korneocytów i zapobiega pogrubianiu warstwy rogowej. G-Peel 50 złuszcza skórę i stymuluje syntezę kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów w skórze. Formuła G-Peel 50 zawiera 50% Kwasu Glikolowego oraz DermShield™ czynnik przeciw podrażnieniom o klinicznie udowodnionym działaniu.

Formuła peelingu zawiera nanostrukturalną matrycę nieorganiczną, która tworzy żel tiksotropowy. Zastosowanie formuły nano dla peelingu znacznie zwiększa efekt złuszczania, umożliwiając stosowanie niższych stężeń środka złuszczającego, dzięki zastosowanej nanotechnologii penetruje i G-Peel 50 działa jak 70% kwas glikolowy.

P-Peel 20 – Nanostrukturalny żel tiksotropowy 20% Kwas Pirogronowy 20% Kwas Mlekowy z DermShield™ pH 0,3

Kwas Pirogronowy jest małowymiarowym kwasem alfa ketonowym, który szybko i głęboko przenika przez skórę i jest uważany za silny środek chemiczny, ale we wszystkich przypadkach jest nietoksyczny. Dobry dla ciemniejszych rodzajów skóry i skóry etnicznej.

P-Peel 40 – Nanostrukturalny żel tiksotropowy 40% Kwas Pirogronowy 5% Kwas Mlekowy
z DermShield™ pH 0,4

Kwas Pirogronowy jest małowymiarowym kwasem alfa ketonowym, który szybko i głęboko przenika przez skórę i jest uważany za silny środek chemiczny, ale we wszystkich przypadkach jest nietoksyczny.  Formuła 40% przeznaczona jest dla jaśniejszych typów skóry.

S-Peel 20 – Roztwór złuszczający skórę 20% Kwas Salicylowy z DermShield™ pH 2,0

S-Peel 20 redukuje drobne linie, zmarszczki i uszkodzenia słoneczne oraz ma działanie keratolityczne, regulujące wydzielanie łoju i działanie przeciwdrobnoustrojowe. Z powodzeniem zapewnia leczenie nierównej skóry z grudkami i towarzyszącym im zaczerwienieniem (trądzik różowaty). 
Formuła S-Peel 20 zawiera 20% Kwasu Salicylowego oraz DermShield™ czynnik przeciw podrażnieniom o klinicznie udowodnionym działaniu.

J-Peel Delicate – Roztwór złuszczający skórę 14 % Kwas Salicylowy 14% Kwas Mlekowy
12% Kwas Cytrynowy z DermShield™ pH 0,5

Kwas mlekowy jest alfahydroksykwasem, który w naturalny sposób poprawia nawilżenie skóry, indukuje syntezę ceramidów w naskórku oraz stymuluje produkcję włókien kolagenowych i elastynowych w skórze właściwej.Działa również keratolitycznie, przeciwzapalnie i wybielająco (hamuje proces melanogenezy poprzez inhibicję aktywności tyrozynazy).  Kwas cytrynowy – należy do grupy alfahydrokwasów. Wykazuje działanie keratolityczne, dzięki czemu usuwa przebarwienia i działa rozjaśniająco na skórę. Kwas salicylowy jest lipofilowym kwasem betahydroksylowym, który ma działanie keratolityczne i komedolityczne. Połączenie tych trzech kwasów jest bardzo dobrze tolerowany przez wszystkie typy skór, nawet wrażliwe skóry naczyniowe.

MK Aesthetic

Med Clinic

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zabiegami.

czytaj więcej

Produkty

Producenci i licencje

Pracujemy na profesjonalnych i bezpiecznych produktach.

czytaj więcej

Wizyta w "znanylekarz.pl"