×
home Zabiegi Cennik Producenci i marki Galeria Certyfikaty O Klinice Raty Blog Kontakt
☰ MENU

Plastyka powiek — korekcja powiek i lifting oczu

Czy każdego ranka patrząc w lustro, nie dają Ci spokoju opadające powieki? Chciałabyś coś zmienić w swoim wyglądzie, ale nie możesz się zdecydować? Plastyka powiek jest coraz bardziej popularnym zabiegiem, który może pomóc przywrócić oczom młodzieńczy wygląd, a w niektórych przypadkach także poprawić widzenie. Dostępnych jest wiele rozwiązań, więc z pewnością znajdzie się takie, które będzie odpowiadało Twoim specyficznym potrzebom. 

Jak zlikwidować opadające powieki — lifting oczu bez skalpela

Opadające powieki mogą sprawić, że będziesz wyglądać na starszą i zmęczoną. Na szczęście istnieją nieinwazyjne sposoby, aby zmniejszyć wygląd opadających powiek bez konieczności operacji plastycznych. Poniżej omówimy kilka naturalnych i skutecznych sposobów na zmniejszenie opadających powiek.

Ćwiczenia mięśni powiek 

Mięśnie wokół oczu mogą ulec osłabieniu z wiekiem, powodując ich zwiotczenie. Aby przeciwdziałać temu efektowi, spróbuj wykonywać ćwiczenia twarzy zaprojektowane specjalnie w celu wzmocnienia i ujędrnienia mięśni oka. 

Chłodne okłady

Chłodne okłady to świetny sposób na zmniejszenie obrzęku w okolicy oczu, a także na złagodzenie opuchlizny. Umieść zimny kompres na każdym oku na kilka minut kilka razy dziennie; pomoże to zmniejszyć obrzęk i stan zapalny, a jednocześnie napnie skórę wokół oczu. Możesz również spróbować użyć schłodzonych plasterków ogórka lub torebek herbaty, aby uzyskać efekt kojący.

Stosuj kremy pod oczy z retinolem

Retinol to składnik powszechnie występujący w kremach przeciwstarzeniowych, który wspomaga produkcję kolagenu w komórkach skóry, co z kolei ujędrnia zwiotczałą skórę wokół oczu, pomaga zredukować zmarszczki i drobne linie.

Niechirurgiczny lifting powiek

Niechirurgiczna plastyka powiek wykorzystuje zaawansowaną technologię, aby zapewnić Ci rozbudzone i świeże spojrzenie bez ryzyka, które zwykle wiąże się z operacją. Dzięki zastosowaniu wiązki światła o wysokiej energii niechirurgiczna plastyka może w bezpieczny sposób pomóc w redukcji zmarszczek, opuchlizny i zwiotczenia. 

Chirurgia plastyczna powiek

Jeśli rozważasz operację plastyczną powiek, prawdopodobnie masz wiele pytań. Jakie są korzyści? Jakie jest ryzyko? Czego należy się spodziewać podczas rekonwalescencji? Nie ma jednego uniwersalnego podejścia do zabiegów kosmetycznych, więc ważne jest, aby poznać wszystkie fakty przed podjęciem jakichkolwiek decyzji. Przyjrzyjmy się, co chirurgia plastyczna powiek może zrobić dla Ciebie.

Co to jest plastyka powiek?

Plastyka powiek  może być stosowana do korekty opadających górnych powiek, a także zmarszczek wokół oczu. Polega na usunięciu nadmiaru skóry i jej napięcia w celu uzyskania bardziej młodzieńczego wyglądu. Plastyka oczu jest wykonywana w warunkach ambulatoryjnych przy zastosowaniu znieczulenia ogólnego lub miejscowego w połączeniu z sedacją dożylną.

Korzyści z zabiegu plastyki powiek

Podstawową korzyścią z plastyki powiek jest poprawa wyglądu twarzy. Dzięki niej ukryjesz oznaki starzenia, takie jak zwiotczenie skóry, worki pod oczami i zmarszczki wokół nich, a także poczujesz się pewniej siebie. Po wykonaniu tego zabiegu wiele osób czuje się pewniej ze swoim wyglądem, co może prowadzić do zwiększenia poczucia własnej wartości i ogólnej poprawy jakości życia.

-->